2. Pohled do krajiny

Autor: Jiří Heřman
(1892 Paříž - 1969 Uherské Hradiště)

Signováno PD, datováno 1922.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:03

Dosažená cena: 5 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (17)

5 400 Kč19.1.2026 17:58:42 (limit 19.1.2026 17:30:05)
5 400 Kč19.1.2026 17:58:42
5 100 Kč19.1.2026 17:29:44
5 000 Kč19.1.2026 17:29:44 (limit 19.1.2026 16:19:05)
4 900 Kč19.1.2026 17:29:42 (limit 19.1.2026 16:19:05)
4 700 Kč19.1.2026 17:29:42
4 500 Kč19.1.2026 17:29:39 (limit 19.1.2026 16:19:05)
4 300 Kč19.1.2026 17:29:39
4 100 Kč19.1.2026 17:29:37 (limit 19.1.2026 16:19:05)
3 900 Kč19.1.2026 17:29:37
3 700 Kč19.1.2026 16:19:00
3 500 Kč18.1.2026 11:07:07
3 300 Kč17.1.2026 20:29:59
3 100 Kč17.1.2026 12:46:30
2 900 Kč16.1.2026 17:16:55