2. Pohled do krajiny

Autor: Jiří Heřman
(1892 Paříž - 1969 Uherské Hradiště)

Signováno PD, datováno 1922.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:03

Dosažená cena: 5 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (17)

2 700 Kč16.1.2026 17:07:03
2 500 Kč15.12.2025 22:10:40