Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 10 cm, šířka: 14 cm, rámování: 29 x 32 cm
Konec aukce: 09.12.2025 20:37
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
| 1 000 Kč | 9.12.2025 20:32:38 |