1. Uherské Hradiště

Autor: Jiří Heřman
(1892 Paříž - 1969 Uherské Hradiště)

Pohled na Uherské Hradiště. Signováno vpravo dole. Původní stav.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63,5 x 83,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:00

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (27)

10 100 Kč28.4.2019 17:50:31
9 800 Kč28.4.2019 17:41:47
9 500 Kč28.4.2019 17:41:42 (limit 27.4.2019 16:53:37)
9 500 Kč28.4.2019 17:41:47 (limit 27.4.2019 16:53:37)
9 200 Kč28.4.2019 17:41:42
8 900 Kč28.4.2019 17:41:34 (limit 27.4.2019 16:53:37)
8 600 Kč28.4.2019 17:41:34
8 300 Kč28.4.2019 17:41:26 (limit 27.4.2019 16:53:37)
8 000 Kč28.4.2019 17:41:26
7 700 Kč28.4.2019 17:41:11 (limit 27.4.2019 16:53:37)
7 400 Kč28.4.2019 17:41:11
7 100 Kč28.4.2019 17:41:00 (limit 27.4.2019 16:53:37)
6 800 Kč28.4.2019 17:41:00
6 500 Kč28.4.2019 17:40:48 (limit 27.4.2019 16:53:37)
6 200 Kč28.4.2019 17:40:48