Pohled na Uherské Hradiště. Signováno vpravo dole. Původní stav.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63,5 x 83,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:00
Dosažená cena: 10 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (27)