92. Bílá chalupa na stráni

Autor: Franta Volf

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 42 cm, rámování: 44 x 56,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:31

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 500 Kč