99. Štajger Formančík

Autor: Antonín Slíva

Technika: Akvarel
Výška: 40 cm, šířka: 23,7 cm, rámování: 59 x 42,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:38

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 4d 6h 52m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč