Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 79,5 cm
Konec aukce: 31.01.2022 21:45
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč