166. Zima v Beskydech

Autor: Antonín Slíva

Signováno vpravo dole. Datováno 1964
Antonín Slíva (1919 - 1989) pracoval dlouhá léta jako propagační výtvarník v Ostravě (VŽKG Ostrava, Vratimovské papírny). Věnoval se kresbě a malbě, tematicky portrétům, zátiším a především krajině Ostravska, Beskyd a Jeseníků. Pro podnikové noviny VŽKG Jiskra vytvořil velké množství ilustračních kreseb, především portrétů pracovníků.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 65 x 75 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.06.2019 20:45

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

500 Kč19.6.2019 17:56:33 (limit 19.6.2019 17:56:33)