7. Tygři

Autor: Jan Ferdinand Pistorius
(1899)

Technika: Olej sololit
Výška: 28 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 51,5 x 64,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.05.2022 18:10

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (14)

4 500 Kč9.5.2022 18:05:02 (limit 9.5.2022 16:19:57)
4 300 Kč9.5.2022 18:05:02
4 100 Kč9.5.2022 18:02:31 (limit 9.5.2022 16:19:57)
3 900 Kč9.5.2022 18:02:31
3 700 Kč9.5.2022 18:00:18 (limit 9.5.2022 16:19:57)
3 500 Kč9.5.2022 18:00:18
3 300 Kč9.5.2022 17:48:45 (limit 9.5.2022 16:19:57)
3 100 Kč9.5.2022 17:48:45
2 900 Kč9.5.2022 00:15:39
2 700 Kč6.5.2022 22:01:14
2 500 Kč5.5.2022 08:17:33
2 300 Kč19.4.2022 10:01:08
2 100 Kč18.4.2022 15:50:38
1 900 Kč18.4.2022 12:54:10