116. Hlava koně

Autor: Jan Ferdinand Pistorius
(1899)

Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin a krajiny. V 50. letech se začal věnovat grafice a kresbě.
Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 39,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 56,5 x 46,5 cm

Konec aukce: 28.04.2019 19:56

Dosažená cena: 8 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (13)

8 700 Kč28.4.2019 19:51:47 (limit 28.4.2019 19:51:47)
8 400 Kč28.4.2019 16:05:44
8 100 Kč28.4.2019 16:04:44 (limit 28.4.2019 14:05:58)
8 000 Kč28.4.2019 16:04:44 (limit 28.4.2019 16:04:44)
3 900 Kč28.4.2019 14:05:58 (limit 28.4.2019 14:05:58)
3 700 Kč25.4.2019 19:15:07
3 500 Kč24.4.2019 07:06:24 (limit 20.4.2019 09:17:56)
3 500 Kč25.4.2019 19:15:07 (limit 20.4.2019 09:17:56)
3 300 Kč24.4.2019 07:06:24
3 100 Kč20.4.2019 09:08:54
2 900 Kč19.4.2019 17:14:01
2 700 Kč6.4.2019 15:29:34
2 500 Kč30.3.2019 06:00:13