Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 89,5 x 119,5 cm
Konec aukce: 28.04.2019 19:31
Dosažená cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (4)