Umělecký rám - Jaroslav Olšák (1914-1995). Malíř, tiskař, umělecký knihař, grafik, designér, vydavatel.
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 68 cm, rámování: 60,5 x 86 cm
Konec aukce: 03.05.2021 18:08
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (9)