Umělecký rám - Jaroslav Olšák (1914-1995). Malíř, tiskař, umělecký knihař, grafik, designér, vydavatel.
Signováno vpravo dole, značený rám, zaskleno.
Výška: 14,5 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 26,2 x 31,1 cm
Konec aukce: 13.02.2023 21:44
Dosažená cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (13)