Byl český malíř, který pochází z Kopřivnice a celý jeho život i malířské dílo bylo spojeno s tímto městem.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 45 cm, rámování: 74,5 x 59,5 cm
Konec aukce: 28.04.2019 19:19
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (25)