Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 100 cm, rámování: 53 x 102,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 19:21
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (23)