Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 27 cm, šířka: 25,5 cm, rámování: 37 x 35 cm
Konec aukce: 24.04.2023 19:35
Dosažená cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (10)