Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 41 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:17
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)