Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 57 x 71 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:52
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
| 5 000 Kč | 19.1.2026 18:53:49 |