173. Vodák při výmlatu

Autor: František Hoplíček

Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 57 x 71 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:52

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

5 000 Kč19.1.2026 18:53:49