Signováno vlevo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 12 cm, šířka: 13,5 cm, rámování: 17,2 x 19,2 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 18:51
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč