Malíř krajinář v Heřmanově Městci. Studoval v Drážďanech, později u Otakara Nejedlého v Praze. Vykonal hodně studijních cest po Itálii, Francii, Jugoslávii, Němečku, Rakousku. S oblibou maluje tůně, vrby, lomy.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 60,5 x 70,5 cm
Konec aukce: 28.04.2019 18:50
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč