Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 56 cm, šířka: 69 cm, rámování: 69,5 x 82 cm
Konec aukce: 28.04.2019 18:41
Dosažená cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (3)