Narodil se 10. 3. 1894 v Nové Pace. Malíř v Praze, Vršovicích a v Nové Pace. Studoval na akademii výtvarného umění v Praze, studia dokončil až po návratu ze světové války. Roku 1919 vytvořil návrh na poštovní známky československých legií v Rusku a na bankovky Kolčakovy vlády na Sibiři. Roku 1920 přivezl z cesty po Číně a Indii mnoho figurálních maleb. Maloval podobizny.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 50 x 66 cm
Konec aukce: 21.06.2020 18:12
Dosažená cena: 29 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (66)