48. Natura morte

Autor: Otakar Číla
(1894)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 44 cm, šířka: 32 cm, rámování: 66,5 x 54,5 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:54

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

18 000 Kč9.1.2023 18:49:16
17 500 Kč9.1.2023 18:49:10
17 000 Kč9.1.2023 18:48:55
16 500 Kč9.1.2023 18:48:43 (limit 9.1.2023 18:47:43)
16 500 Kč9.1.2023 18:48:43
16 000 Kč9.1.2023 18:44:03
15 500 Kč3.1.2023 18:01:32
15 000 Kč3.1.2023 18:01:27 (limit 3.1.2023 17:50:41)
14 700 Kč3.1.2023 18:01:27
14 200 Kč3.1.2023 18:01:24 (limit 3.1.2023 17:50:41)
13 700 Kč3.1.2023 18:01:24
13 200 Kč3.1.2023 18:01:21 (limit 3.1.2023 17:50:41)
12 700 Kč3.1.2023 18:01:21
12 200 Kč3.1.2023 18:01:16 (limit 3.1.2023 17:50:41)
11 700 Kč3.1.2023 18:01:16