48. Natura morte

Autor: Otakar Číla
(1894)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 44 cm, šířka: 32 cm, rámování: 66,5 x 54,5 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:54

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

6 600 Kč25.12.2022 05:33:13
6 300 Kč23.12.2022 11:01:37
6 000 Kč23.12.2022 10:27:06
5 700 Kč23.12.2022 09:56:35
5 400 Kč22.12.2022 16:04:53
5 100 Kč22.12.2022 16:04:51 (limit 20.12.2022 18:28:00)
5 100 Kč22.12.2022 16:04:51
4 900 Kč20.12.2022 18:27:56
4 700 Kč20.12.2022 09:48:13
4 500 Kč16.12.2022 12:08:27
4 300 Kč16.12.2022 09:58:22
4 100 Kč15.12.2022 11:45:14
3 900 Kč15.12.2022 11:45:10 (limit 14.12.2022 10:53:07)
3 900 Kč15.12.2022 11:45:10
3 700 Kč14.12.2022 10:52:58