Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 44 cm, šířka: 32 cm, rámování: 66,5 x 54,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:54
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)