13. Koroptve

Autor: Otakar Číla
(1894)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66,5 x 81,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (103)

49 000 Kč18.7.2022 18:21:30 (limit 18.7.2022 18:13:00)
48 500 Kč18.7.2022 18:21:30
48 000 Kč18.7.2022 18:20:23 (limit 18.7.2022 18:13:00)
47 500 Kč18.7.2022 18:20:22
47 000 Kč18.7.2022 18:19:44 (limit 18.7.2022 18:13:00)
46 500 Kč18.7.2022 18:19:44
46 000 Kč18.7.2022 18:19:32 (limit 18.7.2022 18:13:00)
45 500 Kč18.7.2022 18:19:32
45 000 Kč18.7.2022 18:17:13 (limit 18.7.2022 18:13:00)
44 500 Kč18.7.2022 18:17:13
44 000 Kč18.7.2022 18:13:01 (limit 18.7.2022 18:13:00)
43 500 Kč18.7.2022 18:13:01
43 000 Kč18.7.2022 18:09:54 (limit 18.7.2022 18:07:17)
42 500 Kč18.7.2022 18:09:54
42 000 Kč18.7.2022 18:09:50 (limit 18.7.2022 18:07:17)