13. Koroptve

Autor: Otakar Číla
(1894)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66,5 x 81,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (103)

12 000 Kč13.7.2022 13:21:53
11 500 Kč12.7.2022 22:12:29
11 000 Kč12.7.2022 22:12:22 (limit 12.7.2022 18:45:25)
11 000 Kč12.7.2022 22:12:22
10 500 Kč12.7.2022 22:12:06 (limit 12.7.2022 18:45:25)
10 000 Kč12.7.2022 22:12:06
9 700 Kč12.7.2022 18:45:25 (limit 12.7.2022 18:45:25)
9 400 Kč11.7.2022 13:27:07
9 100 Kč10.7.2022 16:23:27
8 800 Kč9.7.2022 15:12:08
8 500 Kč9.7.2022 08:18:08
8 200 Kč9.7.2022 08:18:04 (limit 9.7.2022 08:15:15)
8 200 Kč9.7.2022 08:18:04
7 900 Kč9.7.2022 08:14:47
7 600 Kč9.7.2022 06:51:37