13. Koroptve

Autor: Otakar Číla
(1894)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66,5 x 81,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (103)

34 000 Kč18.7.2022 16:23:48 (limit 18.7.2022 16:23:48)
33 500 Kč18.7.2022 16:23:48 (limit 18.7.2022 10:29:26)
32 500 Kč18.7.2022 16:23:12 (limit 18.7.2022 10:29:26)
32 000 Kč18.7.2022 16:23:12 (limit 18.7.2022 16:23:12)
31 500 Kč18.7.2022 16:22:01 (limit 18.7.2022 10:29:26)
31 000 Kč18.7.2022 16:22:01
30 500 Kč18.7.2022 10:49:42 (limit 18.7.2022 10:29:26)
30 000 Kč18.7.2022 10:49:42
29 500 Kč18.7.2022 10:48:49 (limit 18.7.2022 10:29:26)
29 000 Kč18.7.2022 10:48:49 (limit 18.7.2022 10:48:49)
28 500 Kč18.7.2022 10:47:57 (limit 18.7.2022 10:29:26)
28 000 Kč18.7.2022 10:47:57
27 500 Kč18.7.2022 10:29:26 (limit 18.7.2022 10:29:26)
27 000 Kč17.7.2022 23:21:43
26 500 Kč16.7.2022 20:40:54