13. Koroptve

Autor: Otakar Číla
(1894)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66,5 x 81,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (103)

41 500 Kč18.7.2022 18:09:50
41 000 Kč18.7.2022 18:09:37 (limit 18.7.2022 18:07:17)
40 500 Kč18.7.2022 18:09:37
40 000 Kč18.7.2022 18:09:32 (limit 18.7.2022 18:07:17)
39 500 Kč18.7.2022 18:09:32
39 000 Kč18.7.2022 18:09:28 (limit 18.7.2022 18:07:17)
38 500 Kč18.7.2022 18:09:28
38 000 Kč18.7.2022 18:09:25 (limit 18.7.2022 18:07:17)
37 500 Kč18.7.2022 18:09:24
37 000 Kč18.7.2022 18:09:14 (limit 18.7.2022 18:07:17)
36 500 Kč18.7.2022 18:09:14
36 000 Kč18.7.2022 18:09:06 (limit 18.7.2022 18:07:17)
35 500 Kč18.7.2022 18:09:06
35 000 Kč18.7.2022 18:08:54 (limit 18.7.2022 18:07:17)
34 500 Kč18.7.2022 18:08:54