Signováno, mírně podřený rám.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 87 cm, šířka: 62 cm, rámování: 90,5 x 64,5 cm
Konec aukce: 12.12.2023 20:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč