+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

2. Krajina s domy - velký formát

Autor: Adolf Zahel
(1888 - 1958)

Narodil se 18. 5. 1888 v Praze. Malíř krajinář v Bubenči. Žák umělecko průmyslové školy v Praze a poté na pražské akademii ve speciální škole u prof. Ottenfelda a poté ve speciální škole u M. Švabinského. Procestoval Německo, Holandsko, Belgii, Rusko, Krym. V roce 1913 přišel do Paříže a roku 1914 pobyl v Adrii.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 72 cm, šířka: 94 cm, rámování: 95,5 x 114 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 28.04.2019 18:01

Dosažená cena: 9 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (11)

9 700 Kč28.4.2019 17:50:43
9 400 Kč28.4.2019 15:53:50
5 000 Kč28.4.2019 15:53:50 (limit 27.4.2019 00:04:52)
3 900 Kč28.4.2019 15:53:39 (limit 27.4.2019 00:04:52)
3 700 Kč28.4.2019 15:53:39
3 500 Kč28.4.2019 15:53:11 (limit 27.4.2019 00:04:52)
3 300 Kč28.4.2019 15:53:11
3 100 Kč28.4.2019 15:52:59 (limit 27.4.2019 00:04:52)
2 900 Kč28.4.2019 15:52:59
2 700 Kč26.4.2019 13:50:10 (limit 26.4.2019 13:50:10)
2 500 Kč6.4.2019 15:30:52