* 9. 6. 1921 Zdounky (Kroměříž), scénograf, sochař, malíř, grafik
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej karton
Výška: 29 cm, šířka: 21 cm, rámování: 41,5 x 34 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč