162. Můzy

Autor: Karel Špilar

Signováno vlevo dole, datováno 1921, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 88 cm, rámování: 96 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 20:43

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Seznam příhozů (121)

200 000 Kč6.12.2021 20:38:12
195 000 Kč6.12.2021 20:38:05
190 000 Kč6.12.2021 20:37:23
185 000 Kč6.12.2021 20:37:11
180 000 Kč6.12.2021 20:36:23
175 000 Kč6.12.2021 20:33:57
170 000 Kč6.12.2021 20:32:51
165 000 Kč6.12.2021 20:20:09
160 000 Kč6.12.2021 20:18:32
155 000 Kč6.12.2021 20:07:52
150 000 Kč6.12.2021 19:55:24 (limit 6.12.2021 19:47:46)
150 000 Kč6.12.2021 19:55:24
145 000 Kč6.12.2021 19:47:42
140 000 Kč6.12.2021 19:09:48
135 000 Kč6.12.2021 17:53:43