Signováno vlevo dole, datováno 1921, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 88 cm, rámování: 96 x 100 cm
Konec aukce: 06.12.2021 20:43
Dosažená cena: 200 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč