162. Můzy

Autor: Karel Špilar

Signováno vlevo dole, datováno 1921, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 88 cm, rámování: 96 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 20:43

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Seznam příhozů (121)

29 000 Kč24.11.2021 19:00:43
28 500 Kč24.11.2021 19:00:41 (limit 21.11.2021 13:21:47)
28 500 Kč24.11.2021 19:00:41
28 000 Kč24.11.2021 19:00:39 (limit 21.11.2021 13:21:47)
27 500 Kč24.11.2021 19:00:39
27 000 Kč24.11.2021 19:00:36 (limit 21.11.2021 13:21:47)
26 500 Kč24.11.2021 19:00:36
26 000 Kč21.11.2021 13:21:35
25 500 Kč21.11.2021 13:21:34 (limit 21.11.2021 09:31:46)
25 500 Kč21.11.2021 13:21:34
25 000 Kč21.11.2021 13:21:32 (limit 21.11.2021 09:31:46)
24 500 Kč21.11.2021 13:21:32
24 000 Kč21.11.2021 13:21:30 (limit 21.11.2021 09:31:46)
23 500 Kč21.11.2021 13:21:30
23 000 Kč21.11.2021 13:21:28 (limit 21.11.2021 09:31:46)