162. Můzy

Autor: Karel Špilar

Signováno vlevo dole, datováno 1921, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 88 cm, rámování: 96 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 20:43

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Seznam příhozů (121)

44 000 Kč28.11.2021 14:52:43 (limit 25.11.2021 14:10:33)
43 500 Kč28.11.2021 14:52:43
43 000 Kč28.11.2021 14:52:40 (limit 25.11.2021 14:10:33)
42 500 Kč28.11.2021 14:52:40
42 000 Kč27.11.2021 06:42:48 (limit 25.11.2021 14:10:33)
41 500 Kč27.11.2021 06:42:48
41 000 Kč25.11.2021 14:10:27
40 500 Kč25.11.2021 09:05:56
40 000 Kč25.11.2021 09:05:54 (limit 24.11.2021 19:00:54)
39 500 Kč25.11.2021 09:05:54
39 000 Kč25.11.2021 09:05:51 (limit 24.11.2021 19:00:54)
38 500 Kč25.11.2021 09:05:51
38 000 Kč25.11.2021 09:05:47 (limit 24.11.2021 19:00:54)
37 500 Kč25.11.2021 09:05:47
37 000 Kč25.11.2021 09:05:40 (limit 24.11.2021 19:00:54)