162. Můzy

Autor: Karel Špilar

Signováno vlevo dole, datováno 1921, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 88 cm, rámování: 96 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 20:43

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Seznam příhozů (121)

77 000 Kč29.11.2021 11:53:57
76 000 Kč29.11.2021 09:40:05 (limit 29.11.2021 09:40:04)
75 000 Kč29.11.2021 09:40:04 (limit 28.11.2021 14:53:01)
71 000 Kč29.11.2021 09:39:29 (limit 28.11.2021 14:53:01)
70 000 Kč29.11.2021 09:39:29 (limit 29.11.2021 09:39:29)
66 000 Kč29.11.2021 09:39:10 (limit 28.11.2021 14:53:01)
65 000 Kč29.11.2021 09:39:10 (limit 29.11.2021 09:39:10)
59 000 Kč29.11.2021 09:38:49 (limit 28.11.2021 14:53:01)
58 000 Kč29.11.2021 09:38:49
57 000 Kč29.11.2021 09:38:38 (limit 28.11.2021 14:53:01)
56 000 Kč29.11.2021 09:38:38
55 000 Kč28.11.2021 14:52:53
50 000 Kč28.11.2021 14:52:53 (limit 25.11.2021 14:10:33)
45 000 Kč28.11.2021 14:52:45 (limit 25.11.2021 14:10:33)
44 500 Kč28.11.2021 14:52:45