Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 47 cm, šířka: 32 cm, rámování: 49,5 x 34
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 18:14
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 19.2.2019 16:57:28 |