Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 42,5 cm, šířka: 57 cm, rámování: 50 x 65,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 21:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč