Obraz z konce 19. století. Galantní scéna. Olej na plátně. Signováno Hans Winter 1853-1944. Jde o ceněného rakouského malíře malujícího figurální obrazy.
Technika: Olej na plátně
Výška: 26,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 48 x 42,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč