Signováno vpravo dole, blíže neurčeno. Místy poškozená malba. Nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 69 cm, rámování: 79 x 65,5 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 19:46
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 21.1.2019 17:01:41 |