Rámováno, zaskleno. Signováno vpravo dole.
Výška: 59 cm, šířka: 80 cm, rámování: 70,7 x 92,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:07
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (30)