Signováno vpravo dole. Rámováno v paspartě, zaskleno.
Výška: 35 cm, šířka: 33 cm, rámování: 51 x 44 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:58
Dosažená cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
600 Kč | 19.2.2019 20:50:42 |