Signováno vpravo dole,datováno 1963. Zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 44 cm, šířka: 56 cm, rámování: 50 x 60 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:24
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč