Signováno PD.
Výška: 54 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 64,5 x 78 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:09
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (17)
| 5 300 Kč | 19.1.2026 18:04:26 |
| 5 000 Kč | 19.1.2026 18:04:12 |
| 4 800 Kč | 19.1.2026 18:03:10 |
| 4 600 Kč | 19.1.2026 18:02:48 |
| 4 400 Kč | 19.1.2026 18:02:28 |
| 4 200 Kč | 19.1.2026 18:02:02 |
| 4 000 Kč | 19.1.2026 18:01:40 |
| 3 800 Kč | 19.1.2026 18:01:34 |
| 3 600 Kč | 19.1.2026 18:00:20 |
| 3 400 Kč | 19.1.2026 18:00:10 |
| 3 200 Kč | 19.1.2026 17:59:37 |
| 3 000 Kč | 19.1.2026 17:31:49 |
| 2 800 Kč | 19.1.2026 17:26:58 |
| 2 600 Kč | 18.1.2026 21:54:04 |
| 2 400 Kč | 18.1.2026 20:51:43 |