Signováno PD.
Výška: 54 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 64,5 x 78 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:09
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč