6. Kolotoče

Autor: Cyril Chramosta
(1908)

Signováno PD.
Výška: 54 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 64,5 x 78 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:09

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (17)

2 200 Kč17.1.2026 12:26:44
2 000 Kč21.12.2025 17:37:02