Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 15,5 cm, šířka: 18,5 cm, rámování: 24 x 26,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 600 Kč