Technika: Olej na kartonu
Výška: 33,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 47 x 94,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:41
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč