Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 120 cm, šířka: 162 cm, rámování: 139 x 181 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 20 000 Kč